Fotobus

Арбаж — Киров

ΑριθμόςΌνομαΠεριοχέςΤοποθεσίεςΕταιρείεςΑπό το...Έως τον...
 Арбаж — Киров Kirov region    
294 KB
288

Kirov region,  Nizhegorodets-222700 (Ford Transit)  # АВ 788 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, Привокзальная площадь

18 Μαΐου 2014, Κυριακή
Συγγραφέας: 43RUS

235 KB
1
793

Kirov region,  PAZ-423403  # АВ 778 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, Комсомольская площадь

12 Δεκεμβρίου 2013, πέμπτη
Συγγραφέας: 43RUS

283 KB
217

Kirov region,  PAZ-4234  # Х 932 МХ 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, Привокзальная площадь

7 Ιουλίου 2013, Κυριακή
Συγγραφέας: 43RUS

185 KB
3
515

Kirov region,  PAZ-4230-02 (KAvZ)  # В 927 ОВ 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, Комсомольская площадь

8 Σεπτεμβρίου 2012, σάββατο
Συγγραφέας: 43RUS

255 KB
433

Kirov region,  PAZ-423403  # АВ 778 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, Комсомольская площадь

16 Ιουνίου 2012, σάββατο
Συγγραφέας: 43RUS

348 KB
265

Kirov region,  PAZ-423403  # АВ 775 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, Комсомольская площадь

26 Δεκεμβρίου 2011, δευτέρα
Συγγραφέας: Fugitive

322 KB
1
397

Kirov region,  Yutong ZK6119HA  # АЕ 780 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, улица Горького

17 Οκτωβρίου 2011, δευτέρα
Συγγραφέας: 43RUS

341 KB
402

Kirov region,  Yutong ZK6119HA  # АЕ 780 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, улица Горького

17 Οκτωβρίου 2011, δευτέρα
Συγγραφέας: 43RUS

133 KB
256

Kirov region,  GAZ-322130 (XTH, X96)  # АА 862 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, Комсомольская площадь

21 Μαΐου 2011, σάββατο
Συγγραφέας: 43RUS

228 KB
500

Kirov region,  PAZ-423403  # АВ 778 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров (Όχι στη διαδρομή)

Kirov region, Киров, автовокзал

25 Αυγούστου 2009, τρίτη
Συγγραφέας: 43RUS

184 KB
1
472

Kirov region,  Hyundai AeroTown  # АЕ 602 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров (Όχι στη διαδρομή)

Kirov region, Киров, автовокзал

20 Αυγούστου 2009, πέμπτη
Συγγραφέας: 43RUS

379 KB
446

Kirov region,  Hyundai AeroTown  # АЕ 602 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, автовокзал

26 Ιανουαρίου 2009, δευτέρα
Συγγραφέας: 43RUS

177 KB
261

Kirov region,  GAZ-322130 (XTH, X96)  # АА 862 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров (Όχι στη διαδρομή)

Kirov region, Киров, автовокзал

25 Οκτωβρίου 2008, σάββατο
Συγγραφέας: 43RUS

169 KB
477

Kirov region,  Nizhegorodets-222700 (Ford Transit)  # АВ 788 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров (Όχι στη διαδρομή)

Kirov region, Киров, автовокзал

23 Οκτωβρίου 2008, πέμπτη
Συγγραφέας: 43RUS

164 KB
452

Kirov region,  Nizhegorodets-222700 (Ford Transit)  # АВ 788 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров (Όχι στη διαδρομή)

Kirov region, Киров, автовокзал

23 Οκτωβρίου 2008, πέμπτη
Συγγραφέας: 43RUS

165 KB
428

Kirov region,  GAZ-3269-10-04  # АВ 628 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров (Όχι στη διαδρομή)

Kirov region, Киров, автовокзал

30 Σεπτεμβρίου 2008, τρίτη
Συγγραφέας: 43RUS

234 KB
679

Kirov region,  PAZ-423403  # АВ 778 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров (Όχι στη διαδρομή)

Kirov region, Киров, автовокзал

2 Φεβρουαρίου 2008, σάββατο
Συγγραφέας: 43RUS

296 KB
349

Kirov region,  Hyundai AeroTown  # АЕ 602 43   —  δρομολόγιο Арбаж — Киров

Kirov region, Киров, улица Чапаева

11 Απριλίου 2007, τετάρτη
Συγγραφέας: 43RUS

Το σχόλιό σας

You need to log in to write comments.