Fotobus

6 АТП — ж/д станция Калище

SzámNévTérségekHelyekKocsiszínek/üzemekkezdetevége
6АТП — ж/д станция Калище Leningrádi területSosnovoborsky Urban Okrug"LNP (Leningrad Nuclear Plant)-Auto", LLC  
Az ehhez az útvonalhoz tartozó fényképek megjelenítése a térképen
621 KB
330

Leningrádi terület,  Luidor-225027 (GAZ A70)  # К 623 ХВ 82   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Ленинградская улица

16 május 2024, csütörtök
Készítette: Ян Мухтаров

497 KB
402

Leningrádi terület,  Volgabus-5270.GH  # В 754 ХХ 47  —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП" / Молодёжная улица

26 október 2021, kedd
Készítette: NP

491 KB
308

Leningrádi terület,  PAZ-32053  # 542 · В 540 УС 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Ленинградская улица

28 június 2017, szerda
Készítette: Alex_47

370 KB
204

Leningrádi terület,  PAZ-32053  # 542 · В 540 УС 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Ленинградская улица / Копорское шоссе

28 június 2017, szerda
Készítette: А. Ким

401 KB
402

Leningrádi terület,  LiAZ-5293.60  # 912 · В 912 УУ 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Вокзальный проезд

3 január 2017, kedd
Készítette: А. Ким

338 KB
4
484

Leningrádi terület,  LiAZ-5293.60  # 911 · В 911 УУ 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище (Pihenő)

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП"

6 január 2015, kedd
Készítette: Dиман

340 KB
352

Leningrádi terület,  LiAZ-5293.60  # 911 · В 911 УУ 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище (Pihenő)

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП"

6 január 2015, kedd
Készítette: Dиман

333 KB
315

Leningrádi terület,  PAZ-320402-03  # 901 · В 901 СМ 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Вокзальный проезд

24 október 2014, péntek
Készítette: А. Ким

317 KB
1
821

Leningrádi terület,  Scania CR112  # 555 · АЕ 645 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Ленинградская улица

22 július 2014, kedd
Készítette: Alex_47

331 KB
322

Leningrádi terület,  PAZ-320402-03  # 901 · В 901 СМ 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП" / Молодёжная улица

30 augusztus 2013, péntek
Készítette: Виктор Андреев

346 KB
312

Leningrádi terület,  NefAZ-5299-10-01  # 344 · АК 344 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Вокзальный проезд

1 május 2013, szerda
Készítette: Star2007

268 KB
467

Leningrádi terület,  NefAZ-5299  # 720 · АА 720 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище (Pihenő)

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП"

28 április 2013, vasárnap
Készítette: Alex_47

241 KB
2
406

Leningrádi terület,  PAZ-320402-05  # 962 · В 962 СУ 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, площадь Победы

26 augusztus 2012, vasárnap
Készítette: Виталий Шляпникoв

333 KB
258

Leningrádi terület,  NefAZ-5299-10-17  # 989 · АК 989 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, улица Космонавтов / проспект Героев

8 május 2012, kedd
Készítette: Alex_47

324 KB
604

Leningrádi terület,  Ikarus 263.10  # 544 · АЕ 961 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище (Pihenő)
Leningrádi terület,  NefAZ-5299-10-15  # 748 · АА 748 47   —  Viszonylat 7 АТП — ж/д платформа 80-й км

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП"

28 április 2012, szombat
Készítette: Alex_47

344 KB
573

Leningrádi terület,  Ikarus 263.10  # 544 · АЕ 961 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП" / Молодёжная улица

28 április 2012, szombat
Készítette: Alex_47

335 KB
332

Leningrádi terület,  PAZ-3205-110-50  # 455 · АК 070 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, проспект Героев

18 augusztus 2011, csütörtök
Készítette: Alex_47

240 KB
584

Leningrádi terület,  LiAZ-677M  # 524 · АК 338 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище (Pihenő)

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП"

8 július 2011, péntek
Készítette: Alex_47

243 KB
659

Leningrádi terület,  LiAZ-5256.36  # 641 · АЕ 641 47   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище (Pihenő)

Leningrádi terület, Сосновый Бор, автобусная станция "АТП"

6 május 2009, szerda
Készítette: NP

194 KB
575

Leningrádi terület,  LiAZ-677M  # 511 · 9761 ЛОФ   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Ленинградская улица

14 június 2008, szombat
Készítette: Максим Заря

192 KB
1
516

Leningrádi terület,  LiAZ-677M  # 516 · 6205 ЛОС   —  Viszonylat 6 АТП — ж/д станция Калище

Leningrádi terület, Сосновый Бор, Вокзальный проезд

14 május 2007, hétfő
Készítette: NP

Megjegyzése(d)

Kommenteléshez be kell jelentkezni.